Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110857/0006

Vase,

Sarreguemines, 19./20. Jh., Fayence, floraler Releifdekor, plastische Blüten als Henkel, farbig staffiert, Höhe 43 cm, Pressmarke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.10.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Vase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.10.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online