Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 4

Carlo Dolci (Florenz 1616-1686) Nachfolge

Betende Madonna, Öl auf Leinwand, ca. 47,5 x 37,5 cm, Retuschen, vergoldeter Stuckrahmen des 19. Jahrhunderts Ruf 1000

Vgl.:
C. Dolci, La Madonna 'del dito': F. Baldassari, Carlo Dolci, Torino 1995, S. 126, M. Chiarini/S. Padovani, La Galleria Palatina e gli Appartamenti Reali di Palazzo Pitti, Catalogo dei dipinti, vol. 2, Firenze 2003, S. 153, Abb. 240.

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

17.11.2021 - 14:02

Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Vgl.:

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 14:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021