Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Französische Schule, um 1700

Der Triumphzug Davids mit dem erschlagenen Goliath und seinen Waffen (1 Samuel 18, 6-9), Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 48,5 x 61,5 cm, Retuschen, gerahmt Ruf 2.000

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

17.11.2021 - 14:04

Dosažená cena: **
EUR 3.328,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Französische Schule, um 1700

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 14:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021