Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 23

Deutsche Schule, 18. Jahrhundert

Reiterin und zwei Reiter bei der Rast an einem Brunnen in Felsenlandschaft mit Ruine, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 76,5 x 103,5 cm, Firnis vergilbt, ungerahmt Ruf 700

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

17.11.2021 - 14:11

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 14:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021