Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 39

Karl Wilhelm de Hamilton (Brüssel 1668-1754 Augsburg) Nachfolge

Stillleben mit Vogel, Vogelnest, Früchten, Schnecke und Käfer, Öl auf Leinwand, alt doubliert, ca. 34,5 x 25,5 cm, Retuschen, vergoldeter Rahmen, dieser beschädigt Ruf 1.000

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

17.11.2021 - 14:23

Dosažená cena: **
EUR 1.920,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 14:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021