Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 90

Unbekannt, um 1800

Salzburg, Blick auf den Nonnberg, Feder/Aquarell auf Papier, ca. 29,5 x 45 cm, einzelne Retuschen, gerahmt Ruf 400

Provenienz:
Galerie Welz, Salzburg

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

17.11.2021 - 14:43

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt, um 1800

Provenienz:
Galerie Welz, Salzburg

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 14:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021