Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 96

Unbekannt

(wohl Österreichisch, 19. Jahrhundert)
Kirchdorf an der Krems (OÖ), Aquarell auf Papier, ca. 13,5 x 17,2 cm, rückseitig Skizze einer zweispännigen Kutsche, bezeichnet: Salzkammergut, partiell gebräunt, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 600

Provenienz:
Salzburger Privatsammlung

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

17.11.2021 - 14:45

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

Provenienz:
Salzburger Privatsammlung

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 14:45
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021