Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 142

Unbekannter Maler, Ende 19. Jahrhundert

Ansicht von Bad Ischl mit der Kaiservilla, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 42,5 x 68,5 cm, gerahmt, restauriert Ruf 600

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

17.11.2021 - 15:06

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021