Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Louis Wöhner *

(Coburg 1888-1958 München)
Das Innere einer Spätbarock-Kirche in Österreich (Tirol?), Öl auf Leinwand, ca. 80,5 x 65 cm, vergoldeter masseverzierter Rahmen Ruf 500

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

17.11.2021 - 15:15

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Louis Wöhner *

(Coburg 1888-1958 München)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021