Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 190

Erwin Kettemann *

(München 1897-1971 Tegernsee)
Winterabend im Oytal bei Oberstdorf, signiert und bezeichnet unten links: E. Kettemann M(ün) ch(e) n, betitelt rückseitig am Keilrahmen, Öl auf Leinwand, ca. 79,5x 99 cm, ungerahmt, Keilrahmen leicht verzogen, Firnis vergilbt, etwas verschmutzt Ruf 1000,-

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

17.11.2021 - 15:30

Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Erwin Kettemann *

(München 1897-1971 Tegernsee)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 17.11.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2021