Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 576

Johann Baptist Homann

(Oberkammlach 1664-1724 Nürnberg)
nach Paul Lucas (Rouen 1664-1737 Madrid) Altertumskundler, Landkarte von Ägypten (vom Mittelmeer bis zu den Nil-Katarakten), betitelt: "Aegyptus hodierna" (das heutige Ägypten), kolorierter Kupferstich, Amsterdam, ca. 1720, fleckig, beschädigt, ca. 56 x 47 cm, Passepartout (Ko) Ruf 260

P. Lucas bereiste 1699-1703 und um 1716 Ägypten.

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

18.11.2021 - 15:49

Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Johann Baptist Homann

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 18.11.2021 - 15:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 19.11.2021