Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 395-358452/0001

Brillantherz zus. ca. 0,65 ct

Gold Weißgold 750, 3,2 gøg3 Tragespuren

11.11.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 480,-

Brillantherz zus. ca. 0,65 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 11.11.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.10. - 10.11.2021