Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050143/0002

Altschliffbrillant Solitär Ring ca. 0,55 ct

Gold 585, 10,9 g, RW 64øg11

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

11.11.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Gold 585, 10,9 g, RW 64øg11

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 11.11.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.10. - 10.11.2021