Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074422/0003

Künstler des 19. Jahrhunderts

Reiches Blumenbouquet vor Goldgrund, Öl auf Holz, 47 x 39 cm, gerahmt, (JP)

02.11.2021 - 15:08

Vyvolávací cena:

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online