Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070562/0001 -

Edmund Mahlknecht

(Wien 1820-1903) Auf der Alm, signiert E. Mahlknecht, Öl auf Holz, 52 x 36 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Edmund Mahlknecht

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online