Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074136/0001

Franz Hoffelner

(Wien 1875-1936) Die Linienkapelle in Favoriten, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 28 x 38,5 cm, gerahmt, gebräunt, fleckig, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Franz Hoffelner

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online