Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074202/0001

Umkreis Joachim Franz Beich

(Ravensburg 1665- 1748 München) Südliche Flußlandschaft mit Reisenden vor einem Kastell, Öl auf Leinwand, aufgezogen, 32,2 x 47,2 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

02.11.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Umkreis Joachim Franz Beich

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online