Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074651/0009

Franz Demel

(Wien 1878-1947) Motiv aus Gablitz, laut rückseitiger Betitelung, signiert F. Demel, Öl auf Leinwand, 36,5 x 53 cm, gerahmt, berieben, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Demel

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online