Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074651/0010

Carl Schweninger der Ältere

(Wien 1818-1887) Sonnenuntergang auf der Alm, signiert Carl Schweninger, Öl auf Leinwand, 49 x 62 cm, gerahmt, Kraklees, kl. Abblätterung, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Carl Schweninger der Ältere

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online