Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075141/0007

Monogrammist E. W., um 1914

Blühende Landschaft, monogrammiert E. W., rückseitig monogrammiert, Öl auf Leinwand auf Karton, 31 x 43 cm, gerahmt, kl. Löcher, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:

Monogrammist E. W., um 1914

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online