Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075156/0001

Künstler 20. Jhdt.

Pfingstrosen in Vase, undeutlich signiert Znescheny (?), Öl auf Platte, 90 x 90 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online