Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072335/0001

Deutsche Schule, 17. Jahrhundert

Geißelung Christi, Öl auf Leinwand, 111 x 93 cm, gerahmt

Provenienz: Sammlung Friedrich Georg Habel(1792-1867), Miltenberg/Main, seit 1830; Privatsammlung, Deutschland, seit 1850

Expert: Damian Brenninkmeyer Damian Brenninkmeyer
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

02.11.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online