Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073951/0005

Künstler um 1900

Blumen in Vase, monogrammiert TH, datiert (19)37, rückseitig bezeichnet Toni Hafner, Maria Lankowitz Jänner 1937, Öl auf Holz, 28 x 35 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online