Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075014/0008

Dukat, um 1930

Znaimer Burg, signiert und datiert V. Dukat 1930, Öl auf Karton, 45 x 50 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Dukat, um 1930

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online