Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075269/0002

Französischer Künstler um 1900

Der Schafshirte, unleserlich signiert, Öl auf Holz, 22 x 28 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online