Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074009/0002 -

Heinrich Königsdorf

(Braunschweig 1877-1950) Jagdliches Stillleben mit Fuchs, signiert Königsdorf, rückseitig Reste eines alten Klebeetiketts, Öl auf Leinwand, 65,5 x 81 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Heinrich Königsdorf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online