Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074438/0001

Emil Strecker

(Dresden 1841-1925 Dürnstein) Verdiente Pause, signiert E. Strecker, Öl auf Holz, 31,5 x 25,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Emil Strecker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online