Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074223/0003

Österreich Mitte 19. Jhdt.

Partie aus der Steiermark (?),Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Österreich Mitte 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online