Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0022

Johann Victor Krämer

(Adamsthal 1861-1949 Wien) Bildnis eines Araber, signiert J. V. Krämer, Öl auf Karton, 72,5 x 52 cm, gerahmt, (JP)

Vergleiche: Friedrich von Boetticher, Malerwerke des 19. Jahrhunderts, Hofheim am Taunus 1979, Bd. 1, II, S. 788, Nr. 5-8.

02.11.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Johann Victor Krämer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online