Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076035/0003

Wilhelm Lorenz *

(Köln 1901-1981) Hirsch in einer Waldlichtung, signiert W. Lorenz, Öl auf Karton, 60 x 50 cm, gerahmt, (JP)

02.11.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Wilhelm Lorenz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online