Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068652/0001

Österreich, Mitte 19. Jahrhundert

Landschaft mit Fluß, einer Brücke und zwei Bauernhäusern, Mischtechnik auf Papier, 26 x 38 cm, gerahmt, beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

02.11.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online