Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070692/0003

Heinrich Jaeckel, gen. Henry

(Berlin 1823-1876) Blick auf den Comer See, signiert Henry Jaeckel, Öl auf Leinwand, 53,5 x 66 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Heinrich Jaeckel, gen. Henry

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online