Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076108/0001

Italienische Schule, 18. Jahrhundert

Herkules und Omphale, Öl auf Leinwand, 73 x 102 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

02.11.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online