Čís. položky 138-076120/0001

L. Miller Anfang 20. Jhdt.

L. Miller Anfang 20. Jhdt. - Obrazy

Biertrinker, signiert L. Miller, Öl auf Karton, 20 x 16 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:

L. Miller Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.11.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online