Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075020/0001

Nachahmer des Sassoferrato

Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, 73 x 59,5 cm, gerahmt

Expert: Mark MacDonnell Mark MacDonnell
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

02.11.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Nachahmer des Sassoferrato

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online