Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073422/0001

Emil Barbarini

(Wien 1855-1930) "Dorf Spliegen in Tirol", rückseitig alt betitelt, signiert E. Barbarini, Öl auf Holz, 44,5 x 34 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Emil Barbarini

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online