Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076216/0002

Hans Sachs

(2. Hälfte 19. Jahrhundert, 1. Hälfte 20. Jahrhundert) Blick auf das Monte Rosa Gebirgsmassiv am Lago Maggiore, signiert Hans Sachs (1)903, Öl auf Leinwand, 108 x 68,5 cm, gerahmt, (JP)

02.11.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:

Hans Sachs

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online