Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070919/0007

Ludwig Franz Schrott *

(1906-1970; tätig in Wien) Damenschießen auf Scheiben, signiert und datiert L. F. Schrott 1907, Aquarell, Deckweiß auf Papier, 24 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

02.11.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Ludwig Franz Schrott *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online