Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066009/0001

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Motiv aus der Wachau, signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, 31 x 25 cm, gerahmt (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

02.11.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Paul Unbereit

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online