Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075834/0001

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Almhütte mit Steg, signiert P. Unbereit, Öl auf Holz, 41 x 32,5 cm, gerahmt, (JP)

02.11.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:

Paul Unbereit

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.11.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online