Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) Markt in Spitz an der Donau (?), signiert P. Unbereit, Öl auf Holz, 23,5 x 18 cm, gerahmt, (JP)
02.11.2021 - 15:21
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Paul Unbereit
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 02.11.2021 - 15:21 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: