Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-350702/0002

Brillant Damenring zus. 0,61 ct (graviert)

Gold/Weißgold 585, neun Brillanten, in wabenförmigen Fassungen, RW 51, 4 g, Tragespurenøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

28.10.2021 - 10:01

Vyvolávací cena:

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.10.2021 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online