Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065500/0000

Kulturperlen Collier

Mittelteil Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,55 ct, mit Saphiren, Rubin, Citrine, Länge ca. 52 cm, Perlendurchmesser ca. 5,5 mm, 4-reihig, Magnetverschluß Metall vergoldet, 93,6 g, EtuiøG12

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Kulturperlen Collier

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 02.11.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online