Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039202/0001

O. Hlauschke

(20. Jahrhundert) Gladiolenstrauß, signiert unten rechts: O. HLAUSCHKE, Öl auf Karton, ca. 63 x 53 cm, vergoldeter Rahmen, dieser beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

04.11.2021 - 15:16

Vyvolávací cena:

O. Hlauschke

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.11.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online