Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039508/0089

Unbekannt

(Deutsch, Mitte 19. Jahrhundert) Rast eines jungen Mannes mit Laute, Schwert und Barett, Tusche/Aquarell auf Papier, sichtbare Bildgröße ca. 13,5 x 18,5 cm, Farbfehlstellen, fleckig

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

04.11.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.11.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online