Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049891/0006

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,50 ct

Gold 580, tlw. Silber ca. 800, Altschliffdiamanten und Diamantrauten, österr. Amtspunze 1922-1925, 4,8 gøg4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

18.11.2021 - 11:34

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 18.11.2021 - 11:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.10. - 17.11.2021