Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-470735/0001

Brillantsolitär 0,16 ct

Weißgold 585, RW 59, 5,9 g, Tragespurenøg6

18.11.2021 - 11:45

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillantsolitär 0,16 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 18.11.2021 - 11:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.10. - 17.11.2021