Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109985/0005

Thermos Kanne,

Metall versilbert, Scharnierdeckel mit Beinknauf, Höhe 26 cm, gemarkt Engl. Patent Nr.4421 THERMOS German Manufacture, berieben und Drucksetellen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

03.11.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Thermos Kanne,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 03.11.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online