Čís. položky 110-023081/0001

Heinz Pinggera *

Heinz Pinggera * - Umění a starožitnosti

(Meran 1900 geb.), Bergmassiv mit See und Bootshaus im Vordergrund, signiert "H. Pinggera", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 101 cm, gerahmt

08.11.2021 - 10:17

Vyvolávací cena:

Heinz Pinggera *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.11.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online