Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023027/0008

Fritz Schönpflug

(Wien 1873-1951) Dickens Picknick, betitelt, signiert Fritz Schönpflug, Mischtechnik auf Papier, 32 x 25 cm, gerahmt,

08.11.2021 - 10:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fritz Schönpflug

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 08.11.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online